więcje

  Magazyn zainspirowany modą

  – niezwykłymi stylizacjami oraz oryginalnymi gadżetami, a także stylowymi wnętrzami, interesującymi miejscami, stylem życia, ukazujący uroki rzeczywistości oraz zachęcający do dbania o siebie w pracy, podczas wypoczynku i zabawy.

  Powstał z pasji nie tylko do fotografii, lecz fascynacji wszystkim, co piękne oraz niebanalnie zaprezentowane. Od jakiegoś czasu kiełkował we mnie pomysł, aby swoje zamiłowanie do oryginalnych stylizacji modowych, eleganckich dodatków oraz stylowych aranżacji i unikatowych miejsc przekazać innym. Lubię przyglądać się temu, co dzieje się w świecie mody, w branżach beauty, turystycznych i lifestylowych. Chciałabym zainspirować kobiety i mężczyzn do poszukiwania piękna i własnego oryginalnego stylu. Magazyn przedstawia niezwykłe zdjęcia, utalentowanych artystów – projektantów i fotografów – zarówno młodych, rozpoczynających karierę, nieznanych, jak i doświadczonych dyktatorów mody, a także styl życia i historię piękna. Zagląda do wielkich branż modowych, prezentuje ich atrakcyjne odsłony i kampanie. Moim pragnieniem jest uchylić rąbka świata, w którym dość trudno się poruszać bez wstępnego ukierunkowania. W chaosie rzeczywistości chcę pokazać to, co najciekawsze, znakomitej jakości, wykwintne i bogate, ale również często minimalistyczne i proste w formie. Ukazać, jak kształtuje się moda. W magazynie zwracam uwagę na modne stylizacje, faktury i kolory, dodatki, elementy garderoby, ale również interesujące miejsca do spędzania urlopów, nowatorskie zabiegi kosmetyczne i modne aspekty lifestylowe.

  Zapraszam do zanurzenia się w piękno i kulturę mody.

  Katarzyna Paskuda

  Katarzyna Paskuda - redaktor naczelna KulturaMody.pl

  Katarzyna Paskuda Fotograf, aktorka i była modelka. Specjalistka budowania marki i kreacji wizerunku w mediach. Redaktor naczelna magazynu Gentlemanmagazine.pl. Redaktor prowadząca portalu PhotoCulture.pl. Od ponad 20 lat mocno związana z mediami i sztuką. Jako modelka gościła na okładkach polskich magazynów. Jako aktorka występowała zarówno w serialach, jak i na dużym ekranie. W latach 2004-2009 studiowała aktorstwo i fotografię w Warszawskiej Szkole Filmowej Macieja Ślesickiego i Bogusława Lindy. Tam odkryła swoją prawdziwą pasję – fotografowanie. Pracuje dla polskich mediów, wykonuje sesje prywatne i komercyjne. Od 2016 redaktor naczelna magazynu Gentleman. Chętnie angażuje się w akcje społeczne, jest twórczynią i głównym motorem działania projektu Szlachetna Kobieta, który ma na celu szerzenie świadomości na temat profilaktyki nowotworowej u kobiet. Katarzyna Paskuda jest doradcą wizerunkowym znanych polskich biznesmenów jak i prężnie działających polskich przedsiębiorstw. Jest również cenionym fotografem, często zapraszanym do wsparcia swoim wizerunkiem kulturalnych wydarzeń związanych ze sztuką, fotografią oraz konkursami piękności. Prywatnie szczęśliwa mama dwóch synów oraz miłośniczka mody i kwiatów. Kobieta, dla której pasja stała się sposobem na życie. Swój biznesowy sukces zawdzięcza kreatywności, konsekwencji w działaniu oraz holistycznemu podejściu, które wypracowała dzięki wieloletniemu doświadczeniu w świecie showbiznesu i mediów.